Reklam
Reklam
Elçin İNCETOPRAK

Elçin İNCETOPRAK

ASTROLOJİ

ASTROLOJİ

15 Nisan 2021 - 10:18

KOÇ BURCU: (21 MART – 20 NİSAN )
Bu hafta sizi olumlu şeyler bekliyor. İş hayatınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bu hafta sosyalleşme haftanız olacak. Toplu görüşmeler, konuşmalar yaşaya bilirsiniz aile bağlarınızın daha da güçlendiği bir hafta olacak. Beslenmenize dikkat edin sağlık problemi yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU: (21 NİSAN – 21 MAYIS ) Bu hafta Seyehat haftanız olabilir. İnsanların gözleri üzerinizde. Karamsarlığı bir tarafa bırakıp pozitif olmalısınız. Ailenizle aranızda sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatında ise renkli gelişmeler devam ediyor.

İKİZLER BURCU: (22MAYIS – 22 HAZİRAN ) Görev ve sorumlulukların ağırlığını hissedebilirsiniz. Fakat bunlar sizin başa çıkamayacağınız şeyler değiller. İş hayatınızda yeni gelişmeler sizi bekliyor. Hem zor hem de başarılı bir hafta sizi bekliyor.

YENGEÇ BURCU: (23 HAZİRAN – 22 TEMMUZ ) İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Vergi daireleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ – 22AĞUSTOS ) Bu hafta kariyerinizde farklı ve sağlam bir sayfanın açılacağının sinyalini yakıyor. Dar alanda ve sınırlı koşullarda nasıl harikalar yaratılacağını gösterecek ve kendine güvenmenin getirilerini bir kez daha deneyimleyeceksiniz.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL ) Güzel bir hafta sizi bekliyor. Yoğun ve sosyal bir hafta olacak. Sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm. Kariyer anlamında yeni teklifle sizi bekliyor. Aile bağlarınız güçlü. İç huzurunuzun yüksek olduğu bir hafta sizi bekliyor.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL – 22 EKİM )
Çevrenizle, ailenizle, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Ev konusunda değişikliğe gidebilirsiniz. Bir taşınma söz konusu olabilir. Maddi yönden olumlu bir hafta olacak. Yatırım yapabilirsiniz.

AKREP BURCU:  (23 EKİM – 21 KASIM ) Çok düşünüp kendinizi yıpratıyorsunuz. Ne kadar olumlu düşünürseniz her şey o kadar güzel olacaktır. Bu hafta hiç beklemediğiniz bir para size gelebilir. Yatırım yapıp kazanabilirsiniz. Bu hafta şans sizde.

YAY BURCU: (22 KASIM – 21 ARALIK ) Gergin bir hafta olabilir. Atacağınız adımları, alacağınız kararları mantıklı düşünüp hayata geçirmenizi öneririm. Küçük sorunları büyütüp kendinize dert etmeyin. Sağlığınıza dikkat edin.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK – 21 OCAK ) Kişilere yardım edeceğiniz, akıl vereceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Taşınma söz konusu olabilir. Seyahat gündeminizde. İş hayatınız oldukça başarılı yeni haberler, kararlar alabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin. Geçici olarak sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU: (22 OCAK – 19 ŞUBAT ) Parasal konuda değişimler ve girişimler olabilir. Maddi yönden bir takım sıkıntılar yaşanabilir. Uyku düzeninize dikkat edin. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Duygusal yönden yoğun bir hafta sizi bekliyor.

BALIK BURCU: (20 ŞUBAT – 20 MART ) Motivasyon dolu bir hafta sizi bekliyor. Yeni arkadaşlıklar yeni çevreler geliyor. Seyahat planlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finans yönünden güzel bir hafta. Yatırımlarınız varsa gerçekleştirebilirsiniz.

SEVGİLİ OKURLAR
Unutmayalım ki evrene verdiğiniz mesaj çok önemlidir. Pozitif düşüncenin hayatımıza önemli bir etkisi olduğunu unutmayalım. İyi düşünelim iyi olsun :) mutlu ve pozitif bir hafta geçirmeniz dileğiyle..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum