Reklam
Reklam
Elçin İNCETOPRAK

Elçin İNCETOPRAK

ASTROLOJİ

Hakkında

KOÇ BURCU: (21 MART - 20
NİSAN ) Kendinizle, sağlığınızla, ailenizin sağlığıyla ilgili gündemler, tedaviler, iyileşmeler söz konusu olabilir. Ruhsal ve fiziksel anlamda içsel sorgulamalar yaşanabilir. Çevrenizde ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. Gözlemci olun, hızlı kararlar almayın. Harcamalar artabilir.

BOĞA BURCU: (21
NİSAN - 21 MAYIS) Yeni planlar yapabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor, yeni projelere odaklanacaksınız. Kendinizi geliştirmek istediğiniz bir konu varsa güzel bir zaman. Yeni projelerden çevrenizde dikkat çekebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni olabilir.

İKİZLER BURCU: (22MAYIS - 22 HAZİRAN)
Mesleki başlangıç ​​yeni başlangıçlar olabilir. Başarı zenginliği; dikkat çekebilirsiniz. İşinizde değişiklik değişikliği yapabilirsiniz. Geleceğe dair önemli kapılar aralanabilir. Bu hafta önemli kararlar verebilirsiniz. Maddi biraz sıkıntı yaşanabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.

YENGEÇ BURCU: (23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ)
Bu hafta olan görüşmeleriniz hedeflerinizle ilgili bir yön belirlemek adına önem kazanıyor olabilir. Seyahat planlayabilir. Ticari söz konusu olabilir.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ - 22AĞUSTOS)
Ruh ve beden sağlığınıza dikkat edin. Bu hafta tedaviler, şifa bulmalar çıkabilir. Konu başlıkları ve girişimler ortaya çıkar. Yeni Yatırımlar yapabilir ailenizle olan ortak maddi konular gündeme yapabilir.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL)
Bu hafta sosyalleşme haftası. İkili veya toplu birleşmeler, görüşmeler olacaktır. Sosyal çevrenizde yeni tanışmalar yaşanabilir. Hukuksal önemli gelişmeler yaşanabilir olan birliktelikte evlilik kararları alınabilir. Önemli kararların bir hafta olacaktır.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL - 22 EKİM)
 Her zamanki alışkanlıklarınızı değiştirmek adına güzel bir hafta olabilir. Yorgun bir hafta geçirebilirsiniz. Uyku düzenine dikkat edin. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Detoks, diyet kararları çıkabilir. Kişisel bakım özen gösterebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Kendiniz için bir şeyler yaptığınız bir hafta olacak. 

AKREP BURCU: (23 EKİM - 21 KASIM)
Yeni başlangıçlar olabilir. Aşk ve duygusal hayatınız gündeme gelir. Küçük ana bilgisayarlar büyütüp kendinize dert etmeyin. Bu hafta alacağınız kararları mantığınızla almanızı tavsiye ederim. Yeni bir aşk bu hafta gündeminize olabilir. İlişkisi olanlar içinse daha romantik bir süreç başlayabilir.

YAY BURCU: (22 KASIM - 21 ARALIK)
Bu hafta finansal konularınız ön planda. Ticari faaliyetler hareketlenebilir. Gerçekleşmesi gereken önemlieler olabilir. İlişkilerde dengeyi sağlayacaksınız. Evinizde yeni değişimler, dekorasyon, tadilat yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK - 21 OCAK)
İş yerine değişimler ve yeni kararlar aldığınız bir hafta olabilir. Yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Çevrenizle, arkadaşlarınızla ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz bir hafta olabilir. Çevrenizden yardım ve destek Turları. Sağlık konusunda sorun yaşanabilir. Beslenmemeye dikkat edin.

KOVA BURCU: (22 OCAK - 19
ŞUBAT ) Maddi ortamda rahatlayacağınız bir hafta olacaktır. Beklediğiniz bir paranın elinize geçmesi söz konusu olabilir. Paranızı değerlendirebilir, yatırım yapabilirsiniz. Maddi manevi güvence altına alacağınız bir hafta.

BALIK BURCU: (20 ŞUBAT - 20 MART)
Yeni bir resim değişikliğine gidebilirsiniz. Ev, yuva konusunda yeni değişimler gerçekleşir. Kariyer anlamında yeni teklifler sizleri bekliyor.