Reklam
Elçin İNCETOPRAK

Elçin İNCETOPRAK

ASTROLOJİ

ASTROLOJİ

05 Nisan 2021 - 11:47

KOÇ BURCU: (21 MART – 20 NİSAN )
Kendinizle, sağlığınızla, ailenizin sağlığıyla ilgili gündemler, tedaviler, iyileşmeler söz konusu olabilir. Ruhsal ve fiziksel anlamda içsel sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. Gözlemci olun, hızlı kararlar almayın. Harcamalar artabilir.

BOĞA BURCU:  (21 NİSAN – 21 MAYIS )
Yeni planlar yapabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor, yeni projelere odaklanacaksınız. Kendinizi geliştirmek istediğiniz bir konu varsa güzel bir zaman. Yeni projelerden dolayı çevrenizde dikkat çekebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler olabilir.

İKİZLER BURCU:  (22MAYIS – 22 HAZİRAN )
Mesleki alanda yeni başlangıçlar olabilir. Başarı sağlayabilir; dikkat çekebilirsiniz. İşinizde konum değişikliği yapabilirsiniz. Geleceğe dair önemli kapılar aralanabilir. Bu hafta önemli kararlar verebilirsiniz. Maddi konularda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

YENGEÇ BURCU: (23 HAZİRAN – 22 TEMMUZ )
Bu hafta olan görüşmeleriniz hedeflerinizle ilgili bir yön belirlemek adına önem kazanıyor olabilir. Seyahat planları yapabilir. Ticari gelişmeler söz konusu olabilir.

ASLAN BURCU: (23 TEMMUZ – 22AĞUSTOS )
Ruh ve beden sağlığınıza dikkat edin. Bu hafta tedaviler, şifa bulmalar öne çıkabilir. Parasal konularda yenilikler ve girişimler meydana gelebilir. Yeni yatırımlar yapabilir ailenizle olan ortak maddi konular gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU: (23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL )
Bu hafta sosyalleşme haftası. İkili veya toplu birleşmeler, görüşmeler olacaktır. Sosyal çevrenizde yeni tanışmalar yaşanabilir. Hukuksal konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz var olan birliktelikte evlilik kararları alınabilir. Önemli kararların alındığı bir hafta olacaktır.

TERAZİ BURCU: (23 EYLÜL – 22 EKİM )
 Her zamanki alışkanlıklarınızı değiştirmek adına güzel bir hafta olabilir. Yorgun bir hafta geçirebilirsiniz. Uyku düzenine dikkat edin. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Detoks, diyet kararları öne çıkabilir. Kişisel bakımıza özen gösterebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Kendiniz için bir şeyler yaptığınız bir hafta olacak. 

AKREP BURCU: (23 EKİM – 21 KASIM )
Yeni başlangıçlar olabilir. Aşk ve duygusal hayatınız gündeme gelebilir. Küçük sorunları büyütüp kendinize dert etmeyin. Bu hafta alacağınız kararları mantığınızla almanızı tavsiye ederim. Yeni bir aşk bu hafta gündeminize gelebilir. İlişkisi olanlar içinse daha romantik bir süreç başlayabilir.

YAY BURCU: (22 KASIM – 21 ARALIK )
Bu hafta finansal konularınız ön planda. Ticari faaliyetler hareketlenebilir.  Gerçekleşmesi gereken önemli ödemeler olabilir. İlişkilerde dengeyi sağlayacaksınız. Evinizde yeni değişimler, dekorasyon, tadilat yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK – 21 OCAK )
İş konusunda değişimler ve yeni kararlar aldığınız bir hafta olabilir. Yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Çevrenizle, arkadaşlarınızla ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz bir hafta olabilir. Çevrenizden yardım ve destek alabilirsiniz. Sağlık konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin.

KOVA BURCU: (22 OCAK – 19 ŞUBAT )
Maddi anlamda rahatlayacağınız bir hafta olacaktır. Beklediğiniz bir paranın elinize geçmesi söz konusu olabilir. Paranızı değerlendirebilir, yatırım yapabilirsiniz maddi manevi kendinizi güvence altına alacağınız bir hafta.

BALIK BURCU: (20 ŞUBAT – 20 MART )
Yeni bir imaj değişikliğine gidebilirsiniz. Ev, yuva konusunda yeni değişimler meydana gelebilir. Kariyer anlamında yeni teklifler sizleri bekliyor.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum