Reklam
Reklam

"VEKİLLİK NEDİR, GÖSTERMEK İÇİN BURADAYIZ"

Yeniden Refah Partisi Kayseri Milletvekili Aday Adayı Önder Narin, "Kayseri’de milletvekili profilinin nasıl olduğunu göstermek için aday adayı oldum” dedi.

"VEKİLLİK NEDİR, GÖSTERMEK İÇİN BURADAYIZ"
18 Mart 2023 - 20:57
Yeniden Refah Partisi Kayseri Milletvekili Aday Adayı Önder Narin, “Yürüttüğüm il başkanlığı görevinden bir üst görevde olmak üzere; mecliste halkı temsil edebilmek, sorunları daha rahat çözebilmek, Kayseri’de de milletvekili profilinin nasıl olduğunu göstermek için aday adayı oldum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem TBMM Milletvekilliği Seçimleri’nin 14 Mayıs’ta yapılmasının kesinleşmesinin ardından partilerde aday adaylığı başvuru süreci başladı. Yeniden Refah Partisi’nde de hareketlilik sürüyor. YRP İl Başkanlığı görevinden istifa eden Önder Narin, partisinden milletvekili aday adayı oldu. Düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını duyuran Narin, Kayseri’nin yeni yüzleri özlediğini ifade etti. 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni ve şehitleri anarak söze başlayan Narin, “4 yıldır Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı görevinde kente hizmet yolunda ekip arkadaşlarımla birlikte elimizden geleni yapmak için uğraştık. Siyasete nezaket getireceğiz ve siyasetin rengini ve şeklini değiştireceğiz dedik. Bu yürüyüş uzun bir yürüyüş ve devletimize, vatanımıza, milletimize ve Kayserimize asıl şimdi hizmet, görev zamanı diyerek kolları sıvadık. Bu konuda da Kayserimizi en yüksek perdeden sorunlarını bilen bir kişi olarak halkın içerisinden halkla birlikte gelen bir kişi olarak, yürüttüğüm il başkanlığı görevinden bir üst görevde olmak üzere; mecliste halkı temsil edebilmek için, sorunları daha rahat çözebilmek için, Kayseri’de de milletvekili profilinin nasıl olduğunu göstermek için, milletvekilinin görevinin ne olduğunu göstermek için bugün burada sizlerle toplandık. 4 yıllık il başkanlığı görevimden ayrılarak Yeniden Refah Partisi Kayseri Milletvekili aday adayı olmak üzere başvuruda olduğumu açıklamış bulunuyorum. Zaferin yakın olduğuna inanıyoruz. Kayseri halkını müjdeliyoruz, bekleyin Kayseri gerçekten size hizmet edecek pırıl pırıl Yeniden Refah Partisi Milletvekilleri geliyor. Artık insanımız Yeniden Refah Partisini gördü. Biz yola çıkarken ülkenin kaderini ve seçimini Yeniden Refah Partisi belirler ve Türkiye’nin seçimini de Kayseri belirler diyoruz. Biz YRP olarak da Kayseri’nin seçimini belirleyeceğiz. Biz 10 milletvekili aday adayımızla sahada olacağız. Kayseri’de en yüksek milletvekili temsilini biz Kayseri’de kazanacağımıza inanıyoruz. Çünkü Kayserimiz artık yeni bir yüzü özledi. Bizler gibi pırıl pırıl gençleri özledi. Bayan aday adaylarımızın ilgisi bize karşı baya yoğun. 4-5 tane bayan aday adayımız var. Bu da gösteriyor ki gençlerin ve bayanların ilgisi de Yeniden Refah Partisi’nde ve kimseyi ayırmıyoruz” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum