Reklam
Reklam

SARRAFLAR VE KUYUMCULAR DERNEĞİ'NDE DEMİRCİOĞLU DÖNEMİ

Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 25. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yapılan seçim sonrasında 129 oy alan Cemal Demircioğlu, derneğin yeni başkanı oldu. 

SARRAFLAR VE KUYUMCULAR DERNEĞİ'NDE DEMİRCİOĞLU DÖNEMİ
29 Ocak 2023 - 12:18
Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 25. Olağan Genel Kurul toplantısı Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Belediye Durmaz İş Merkezi’nde bulunan dernek merkezinde yapıldı.

Yoklama ve açılışın ardından divan seçimi yapıldı. Divan kurulunun belirlenmesinin ardından gündem maddeleri uyarınca genel kurul devam etti.

Gündemin yedinci maddesi gereği derneğin yönetim ve denetim kurullarının seçimine geçildi. Seçimde iki aday başkanlık için yarıştı. Seçimde 242 delege oy kullandı. Kullanılan oyların 129 tanesini alan Cemal Demircioğlu derneğin yeni başkanı oldu. Bir diğer aday Ömer Uzunluoğlu ise 113 delegenin oyunu aldı.  Yapılan seçimlerden sonra teşekkür konuşması yapan Başkan Cemal Demircioğlu, genel kurula katılarak demokratik hakları olan oy hakkını kullanan tüm üyelere teşekkür etti. Demircioğlu, “Yönetimi devraldığımız Başkan Adnan İncetoprak’a teşekkür ediyorum.Derneğimizi yönetimi ile birlikte çok iyi bir dönem yaşattılar. Sorunsuz, sıkıntısız bir derneği bize teslim ettiler. Bizde bu yapılan çalışmaları devam ettirerek derneğimizi geliştirmeye, üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Demircioğlu’nun yönetim listesi ise şu isimlerden oluştu: 


Yönetim Asıl: Cemal Demircioğlu, Osman Bezircioğlu, Mustafa Savranlar, İbrahim Çiçek, Fatih Gülsoy, Murat Evyakan, Zikrullah Taflı, Murat Gencer, Derviş Bacak. 
Yönetim Yedek: Halis Balıca, Kaan Uğur, Emin Özçekirdek, Hacı Murat Polat, Hacı Kıy, Bekir Yüreğilli, Harun Zenger, Muhsin Güneş, Lütfü Çevik. 
Denetim Asıl: Ali Kürtüncü, Mustafa Menfaatli, Mehmet Öztürk
Denetim Yedek: Ömer Çalık, Ferhat Koca, Halil İmamoğlu
Haber:Durdu Aslantaş

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum