Reklam
Reklam

KIRMIZITAŞ, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

Ak Parti Talas Belediye Meclis Üyesi Aytaç Kırmızıtaş, görevinden istifa ederek, milletvekili aday adaylığına başvuruda bulundu. Kırmızıtaş, eğer bu kutsal göreve getirilirsem şehrimiz ve ülkemiz için elimden geleni yapacağım. Onun için 7 gün 24 saat hizmet etme anlayışıyla göreve talibim dedi.

KIRMIZITAŞ, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU
16 Mart 2023 - 10:50
Talas Belediye Meclis Üyeliğinden istifa eden işadamı Aytaç Kırmızıtaş, Ak Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

Kırmızıtaş, adaylık başvurusunun ardından bir basın toplantısı düzenleyerek neden aday adayı olduğunu açıkladı.

Çok sayıda STK temsilcisi, oda ve dernek başkanlarının da destek verdiği Kırmızıtaş, eğer bu göreve layık görülür milletvekili seçilirsem, şehrim ve ülkem için elimden geleni fazlasıyla yapacağım dedi.

Kırmızıtaş, şunları kaydetti.” Talas Belediye Meclis üyeliğimden istifa ederek hemşerilerimin istek ve talepleri doğrultusunda yıllardır hizmet etmekten onur duyduğum Kars Ardahan Iğdırlılar Dernek başkanı olarak ülkemizin geçtiği bu zor zamanda taşın altına elimizi değil taşın altına gövdemizi koyarız diyerek yapılacak olan genel seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında teşkilatımızın her daim emrinde olacağımızı beyan ediyorum.

Bugün itibariyle Partim Ak Partiden Milletvekilliği Aday Adaylığı müracaatımı yapmış bulunuyorum.

Rabbim nasip eder değerli büyüklerimizde görev verirse şehrim için hemşerilerim için 7 gün 24 saat hizmet etme anlayışıyla görev yapmaya talibim.


Gayret bizden takdir Allahtan, Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın, bu aziz vatanı bölmek isteyenlerin eline fırsat vermesin inşallah.”

 Haber: Durdu Aslantaş

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum