Kayseri Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi, Giresun’da düzenlenen Okul Sporları Gençler Türkiye Badminton Birinciliği müsabakalarında Türkiye Şampiyonu oldu.
Okul Sporları Gençler Türkiye Badminton Birinciliği müsabakaları 21-24 Mart 2024 tarihleri arasında Giresun’da düzenlendi. 19 takımın katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda genç erkekler kategorisinde Kayseri Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi Türkiye Şampiyonu oldu.![](https://www.kayseriviphaber.com/images/files/2024/03/6602e74a048d4.jpg)
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Şampiyon sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Okul Sporları Gençler Türkiye Badminton Birinciliği müsabakaları 21-24 Mart 2024 tarihleri arasında Giresun’da düzenlendi. 19 takımın katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda genç erkekler kategorisinde Kayseri Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi Türkiye Şampiyonu oldu.
![](https://www.kayseriviphaber.com/images/files/2024/03/6602e74a048d4.jpg)
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Şampiyon sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.