Reklam
Reklam
Reklam

ÇAĞAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ AKIN'I ZİYARET ETTİ

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

ÇAĞAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ AKIN'I ZİYARET ETTİ
25 Mayıs 2022 - 17:20
Kayseri’de ki kurum ve kuruluşlarla sıcak ilişkiler içerisinde olmaya özen gösteren Kayseri Yozgatlılar Federasyonu, bu çerçevede ziyaretlerini sürdürüyor. Federasyon Başkanı Deniz Çağan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz ile birlikte Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.
Federasyon yönetimini makamında konuk eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Akın, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkati çekti. Kayseri’de yoğun bir Yozgatlı nüfusunun yaşadığını belirten Akın, gerek Kayseri Adalet Sarayında ve gerekse de Kayseri genelindeki iş hayatında Yozgatlı birçok vatandaşın yer aldığını söyledi.
Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, kendilerini kabul eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’a teşeakkür ederek, federasyon çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Kayserinin yargısal anlamda bölgenin önemli bir ili konumunda olduğunu kaydeden Deniz Çağan, hizmetlerinden dolayı Akın’a teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum