Reklam
Reklam

BEST OF CUP 2022 FUTBOL TURNUVASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

15 Eylül Perşembe akşamı Erciyes Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da başlayacak olan Gala Gecesi’nde turnuvaya katılacak olan kurumlar için heyecanlı bekleyiş başladı.

BEST OF CUP 2022 FUTBOL TURNUVASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
14 Eylül 2022 - 10:35
Remax Via'nın ana sponsorluğunda 17 Eylül Cumartesi günü başlayarak 16 Ekim Pazar günü final maçıyla tamamlanacak olan Best of Cup 2022 Futbol Turnuvası'nda kayıt işlemleri tamamlandı. Başvuruların sona erdiği 10 Eylül tarihi itibariyle katılım şartlarını yerine getiren kurumların katılacağı turnuvanın kura ve fikstür çekimi de önceden planlandığı gibi Erciye Kültür Merkezi'nde 15 Eylül 2022 Perşembe akşam 20.00da yapılacak.

Best of Cup organizasyon yetkililerinin dün akşam 352 Duka Restoranda düzenlemiş oldukları basın toplantısına yoğun ilgi vardı. Basın kuruluşlarının yanı sıra organizasyona katılacak olan kurumlardan da birer temsilcilerin katıldığı yemekte Best of Cup yetkilisi yaşanan süreçler ve gala gecesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bozçalı yaptığı açıklamada; "Öncelikle organizasyonumuza ilgi gösteren bütün kurumlara ve sponsor firmalarımıza teşekkür ederim. Daha önce 11 Eylül'de yapmayı planladığımız Gala gecemizi aynı gün ve saatte şehrimizin güzide markası Kayserisporumuzun maçı olması nedeniyle 15 Eylül tarihine aldık. Turnuvanın katılım şartlarını yerine getiren kurumlarımızla 15 Eylül'de Gala gecemizi, 17 Eylül'de ilk maçımızla başlayarak güzel bir şekilde finale kadar ulaşmayı temenni ediyoruz, şimdiden bütün takımlara başarılar diliyor ve fair play çerçevesinde centilmence bir organizasyon olmasını umuyoruz." dedi.  

Konuşmasının devamında organizasyona katılan kurumları ve sponsor firmaları açıklayan Bozçalı sözlerine şu şekilde devam etti.

Bizlere destek olan ve turnuvamızın bu seviyelere gelmesinde katkıları bulunan değerli sponsorlarımız;

Ana sponsorumuz:        Remax Via

Gold sponsorumuz:    System Hospital
Medya Sponsorumuz:    Gastepress.com
Sağlık Sponsorumuz:    Vizyon Sağlık
Lezzet Sponsorumuz:    352 Duka Restoran

Turnuvaya katılan kurum ve firmalar şu şekilde;

Remax Via
Atlas Eğitim Kurumları
System Hospital
Şok Marketler
Merih Gayrimenkul
Altayhan Masa Sandalye
Kayseri Mali Müşavirler Odası
Türk Kızılay
Milli Eğitim
Erciyes Tıp
Serhat Mobilya
Türk Büro-Sen
Yataş Grup
Elif Mobilya
Çapa Diş
Bulut Lojistik

Bozçalı kendisine sorulan Best of Cup nasıl kuruldu sorusu üzerine ise şunları söyledi;
"Kayserimize değer veren firmalardan olan Merih Gayrimenkul ve Ataseven Medya olarak sosyal etkinlik projesi kapsamında bir takım faaliyetler oluşturmayı düşündük. Araştırmalarımız sonucunda Kayserinin tamamını kapsayacak şekilde bir futbol organizasyonu ile ilk adımımızı atarak Best Of Cupı kurduk.

Kuruluşumuzdan itibaren ekibimiz ile birlikte çok yoğun günler geçirerek bugünkü seviyemize geldik. Turnuvamızı sosyal mecralarda yayınlamaya başladığımız günden bugüne kadar çok yoğun ilgi ile karşılaştık. Bu bizleri daha fazla motive ederek doğru yolda olduğumuzu anlamamızı sağladı. Önümüzdeki yıllarda eğer doğru talebi ve Kayserimizin büyüklerinden gerekli destekleri alabilirsek her yıl düzenli olarak turnuvamızı daha da büyüterek daha farklı alanları da ekleyerek gerçekleştirmeyi hedefliyoruz."

Basın toplantısı başarı dileklerinin ardından toplu fotograf çekimi ile sona erdi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum