Reklam
Reklam

ALİ ERBAŞ KAYSERİ'YE GELİYOR

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş çeşitli programlar kapsamında 25 Ekim Salı günü Kayseri'ye geliyor. 

ALİ ERBAŞ KAYSERİ'YE GELİYOR
21 Ekim 2022 - 17:19
Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr Ali Erbaş çeşitli programlara katılmak üzere 25 Ekim Salı günü Kayseri'ye gelecek. Erbaş'ın 800 öğrencinin Hafızlık İcazet merasimine daha sonra İyilik Buluşmasına katılacak. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mesut Berberoğlu
  3 ay önce
  Sayın Ali Erbaş'ın gelme sebebi olan hafızların icazet töreninde İl müftülüğünün Hafız kızlarımıza Pembe, ince bir feraceyi bir mağazadan adres gösterip zorla aldırıp böyle katılacaksınız diye dayatma yaptığını biliyormuyuz. Pembe ve ince ferace giymek istemeyen öğrencilerin kurs müdireleriyle sorun yaşadıklarını biliyormuyuz. Cimer'e şikayet edildiklerini fakat İl müftülüğünün cevabi yazısında yalan söyleyerek kıyafet serbest pembe ferace zorlaması diye bir şey dediğini biliyormuyuz. Bu müftülük bu programı yapmadan önce Kayseri sokaklarında bir dolaşsın pembe ferace giyen bir tek tesettürlü bayan varmı. Bunu dayatmanın başınızı açın diye dayatanlardan ne farkı var söylermisiniz. bu güzel merasimi bazı hafizelere zehir ettiler haberiniz olsun. Sesimizi duyuramıyoruz inşallah siz bu yorumumu yayınlarsınız.
 • sevde gül
  3 ay önce
  Müftülüğün bu hafızlık merasiminde hafız kızlara pembe feraceler giydirip erkeklerle karma yapacağı duyuluyor bu doğru mu? Eğer öyleyse yazık çok yazık. Bu kararı kim verdiyse sokağa çıksın bi baksın hiç pembe ferace giyen var mı? Hafız kızlar erkekler bizden daha tesettürlü oldular diyorlar... eğer öyle ise şddetle kınıyorum.