Reklam
Reklam
Reklam

YENİDEN REFAH PARTİSİ KOCASİNAN TEŞKİLATINDA KONGRE HEYECANI

Yeniden Refah Partisi Kocasinan ilçe başkanlığı kongre heyecanı yaşıyor. Gerçekleşecek kongreye Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Ali Karaduman ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz’ün katılması bekleniyor.

YENİDEN REFAH PARTİSİ KOCASİNAN TEŞKİLATINDA KONGRE HEYECANI
13 Mayıs 2022 - 18:24
Kuruluşunun 3. yılını geride bırakan Yeniden Refah Partisi Kocasinan teşkilatı 15 Mayıs Pazar günü Melikgazi Belediyesi tiyatro salonunda 2. Olağan Kongresine gidecek. Kongreye YİK üyesi Ali Karaduman ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz katılacak. Seçime tek liste ile gidecek olan Kocasinan teşkilatında aday, bir süre önce ilçe başkanlığı görevine atanan Mehmet Atıcı…
Kongre hazırlıkları konusunda konuşan Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Atıcı, ‘’Teşkilatımızda büyük bir heyecan var, bayram havasında bir kongre arzuluyoruz. Bu kapsamda bölgemizde yer alan siyasi ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek kongremize davet ediyoruz. Partimize olan ilgi ise bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Sahada yaptığımız çalışmalarla ve partimizin misyonuna uygun olarak, siyaset kurumunun çözümsüzlük olmadığını aksine çözümün ve kucaklaşmanın siyasetten geçtiğini göstermek istiyoruz. Yerelden genele yaktığımız bu ışık inşallah, Yeniden Refah Partimizin iktidarı ile yeniden kucaklaşma ile büyüyerek devam edecek. Çünkü toplumumuzda refaha duyulan büyük bir özlem var, içinden geçtiğimiz maddi ve manevi krizlerin bizlere yüklediği büyük sorumluluklar var, biz bunun farkındayız ve inşallah kongremizle birlikte tıpkı 1969 yılında Merhum Erbakan hocamızın başlattığı gibi, aziz Anadolu insanının derdine derman olmak için yola çıkıyoruz.. Bu anlamda tüm halkımızı heyecanımıza ortak olmaya Yeni ve Adil Bir Dünyayı, Yeniden Büyük Türkiye’yi birlikte kurmak için kongremiz davet ediyorum’’ dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum