Reklam

KALIN: "MHP OLARAK HER DAİM UCİM'İN YANINDAYIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi, Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM)’nin Çocuk İhmal ve İstismarını Önleme Ofisi açılışına katıldı. Başkan Kalın, MHP olarak çocuklar için mücadele eden UCİM’in her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

KALIN: "MHP OLARAK HER DAİM UCİM'İN YANINDAYIZ"
14 Ekim 2021 - 09:08

Toplumsal bilinçlendirme ve eğitim çalışmalarının yanı sıra bünyesinde barındırdığı pek çok gönüllü avukatı ile mağdur çocuk ve ailelere, hâlihazırda görülmekte olan davalarda hukuki ve psikolojik destek veren Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) Çocuk İhmal ve İstismarını Önleme Ofisi açılışını gerçekleştirdi. Düzenlenen açılış programına Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın ve yönetimi de katıldı. MHP KAÇEP olarak her zaman UCİM’in yanlarında olacaklarını belirten Başkan Kalın; “Bugün burada sizinle birlikte olmaktan ve bu anlamlı etkinliğin içerisinde bulunmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. UCİM Kayseri temsilcisi avukat arkadaşlarımız bizi ilk ziyaret ettiklerinde şehrimizde bu konularda tavır geliştiren ve hepimizin hassas noktası çocuklarımızın sesi olma yolunda adım attıklarını görünce oldukça mutlu oldum. Çocuklarımızın sağlıklı bir biçimde yetişmesini sağlamak ve yavrularımız her tür duygusal, fiziksel ve cinsel istismar olaylarının önüne geçmek adına çalışmalarını yürüten derneğimizin siyasi kimliklerimizi bir tarafa bırakıp, özellikle bir kız çocuğu annesi olarak yanlarında bulunmak istedim. Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP İl Başkanlığı olarak Milliyetçi Hareket Partisi bünyesi altında Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikalarını da içerisine alan bir anlayışla hareket etmekteyiz. Bu noktada UCİM’in hassasiyetleri, bizim çalışma alanımızı da hitap etmektedir.  Konu ile ilgili başta UCİM Kayseri Temsilcileri Av. Dilan Ergüneş ve Av. Rahime Arslantaş Yücel olmak üzere, emek veren tüm hukuk insanlarına ve mücadelesi ve cesaretiyle derneğe adını da veren Genel Başkan Saadet Özkan Hanımefendi’ye şükranlarımı sunuyor ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak her daim yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

Program sonrası UCİM Genel Başkanı Saadet Özkan, katılımından dolayı KAÇEP İl Başkan Yardımcısı Serap Şule Kalın’a teşekkür plaketi takdim etti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum